Projekty

Naše hodnocení

REKBYTY na Firmy.cz
Klaudie Sochůrková
Klaudie Sochůrková
11/04/2024
Firma Rekbyty odvedla skvělou práci při rekonstrukci starého bytu. Jejich profesionalita, kvalita stavebních prací, rychlost a preciznost byly zřejmé v každém detailu. Komunikace s panem Novákem byla bezchybná - vždy ochotný poradit, přinést nové nápady/řešení a nakonec vytvořit byt přesně podle mých představ. Velmi doporučuji jejich služby. Pro představu přidávám fotky PŘED a PO. Opravdu dokázali z hrůzy a malého bytu udělat prostorný a moderní byt.
Ludek Jandus
Ludek Jandus
24/03/2024
Výborné jednání, výborná kvalita provedení rekonstrukce, cena přiměřená. Prostě REKBYTY umí. Doporučuji!
Klara Janikova
Klara Janikova
07/03/2024
Babička potřebovala zrekonstruovat malou koupelnu a na doporučení jsme vybrali firmu RekByty. Za týden od zahájení rekonstrukce bylo hotovo. V průběhu jsme dostávali fotky a info o práci. Super komunikace a na pohled do detailu udělaná práce. Co víc si přát- doporučuji.
Mary Jane
Mary Jane
03/12/2023
Dlouho jsem hledala komu svěřit kompletní rekonstrukci bytu 3+1 ve starší zástavbě. Nakonec jsem dala na doporučení a vybrala Rekbyty pana Nováka. A rozhodně nelituji. Všechny práce byly provedeny ve vysoké kvalitě a v dohodnutém termínu. Pro pana Nováka nic nebyl problém, vždy se vším ochotně poradil. Rekbyty mohu rozhodně doporučit.
Tomas Vrana
Tomas Vrana
17/02/2023
REKBYTY záruka kvality. Dlouho jsem vybíral, od koho si nechat udělat rekonstrukci bytu. Nakonec jsem vybral Rekbyty, a byl jsem za to opravdu rád. S panem Novákem nic nebyl problém. Můžu jen doporučit
jaroslava simeckova
jaroslava simeckova
19/11/2021
Firma Rekbyty vedená panem Novákem je super můžeme vřele doporučit. Rychlé jednání a výborně odvedená práce. Šimečkovi
Martin Císař
Martin Císař
25/09/2020
Rekonstrukce kuchyně v panelovém domě na Hájích. Pan Novák výborně komunikoval před i po celou dobu rekonstrukce, rozumná cena, kvalita a superrychlost. Nábytek přes truhláře pana Hrycha, se kterým pan Novák spolupracuje, je velice pěkný bytelný a moderní. Rekbyty mohu jen doporučit.
Martin Fuka
Martin Fuka
30/06/2020
“Firma REKBYTY nam provadela opakovane stavebni zakazky,naposledy rekonstrukci byt.jadra-opet perfektne odvedena prace.Byli jsme velice spokojeni s kvalitou,vybornou komunikaci,korektnosti jednani,dodrzeni terminu,pro p.Novaka nic neni problem.Tuto firmu opravdu vrele doporucujeme. Fukovi”
Petr Šimek
Petr Šimek
15/06/2020
Společně byla realizována kompletní rekonstrukce bytů 3+1 v Praze 4 Krči. Cílem bylo změnit původní jednotku 96m2 na 4 kk pro pětičlennou rodinu. Pan Novák pro nás pro nás vypracoval návrh koupelen a některé technické detaily, které bylo třeba doladit v rámci technologických možností realizace. Je nutné podotknout, že jsme neměli žádnou projektovou dokumentaci a na realizaci jsme stanovili pouze 2 měsíce. Po tuto dobu jsme bylo nuceni bydlet v krátkodobém podnájmu, který byl časově omezen a navíc stál značnou část peněz. Rekonstrukce proběhla přesně na čas a my se mohli nastěhovat dle původního poměrně ambiciózního plánu. Oceňuji schopnost si operativně poradit se všemi překážkami, které vstupovali do jednotlivých fází rekonstrukce. Vše bylo v rámci dohody a průběžného doplňování dodatku ohledně dopadu do konečné ceny. Celková rekonstrukce proběhla tedy přesně dle našich představ a cenového limitu a navíc k údivu sousedů, kteří nevěřili, že se za 2 měsíce uvidíme v novém... Šimkovi