Úvod  Rekonstrukce bytů Praha

Rekonstrukce bytů Praha

       Rekonstrukce bytů Praha

Rekonstrukcí bytu rozumíme buď rekonstrukci částečnou, například výměnu kuchyně, pokládku nových podlahových krytin, vyštukování, malování, či výměnu dveří nebo "jen" rekonstrukci bytového jádra, která změní vaší koupelnu k nepoznání i díky možnosti měnit dispozice stávajícího jádra.

Ovšem jednoznačně nejlepší a nejpohodlnějsí volbou je rekonstrukce celková, po které váš byt opravdu nepoznáte a bude z něj jako z celku vyzařovat dojem novostavby a moderního bydlení. Taková rekonstrukce obnáší kompletní změnu vzhledu i funkčnosti celého bytu.
Po této změně se budete v bytě cítit spokojenější  a šťastnější než kdykoliv dřív.

moderni koupelna

Celková rekonstrukce zahrnuje veškeré bourací práce (včetně změn dispozic) , vyzdění nového jádra I jiných nových příček z tvárnic Ytong, obložení koupelny i wc vybranými obklady do vámi zvolené výšky, podhledové stropy s bodovým osvětlením a ventilací, nové rozvody vodoinstalace a elektroinstalace, zabudování sanitární keramiky, rovnání podlah v celém bytě, štukování a malování celého bytu, případně další sádrokartonářské práce, pokládku podlahových krytin, nové obložkové dveře, případně výměnu oken za plastová.

Samozřejmě každý klient i každá naše zakázka je individualní, proto jsme schopni zajistit vám i ta nejnáročnější přání, aby vše vedlo k vaší naprosté spokojenosti. Diky našim dlouholetým zkušenostem ve stavebnictví a realitách vám rádi individualně poradíme se vším co se rekonstrukce tyká.

Připravujeme pro vás také 3D vizualizace, diky kterým vše už dopředu přesně vidíte. A není tím pádem prostor pro nedorozumění či chyby. Ukázky našich prací najdete ve fotogalerii. Neváhejte se na nás obrátit.

 

Vyzkoušejte také: Katalog SIKO  Věříme, že zde určitě najdete inspiraci pro Vaší rekonstrukci..

Garantujeme Vám vždy:

  • Vysokou kvalitu prací,
  • Čistotu staveniště i okolí,
  • Zachování dobrých vztahů se sousedy - každého informujeme o prováděných pracech,
  • Profesionální přístup
  • Individualizace každého projektu
  • Příjemné ceny          
  • Nyní tzv. Skrytá revizní dvířka za cenu plechových

Budeme se těšit na spolupráci

                                                                                                

 

Zavřít formulář

Nezávazná poptávka

Popište prosím Vaší představu o rekonstrukci. Obratem Vám zašleme orientační cenu.
*
*
*
* Označené položky jsou povinné.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán.
Váš vzkaz se nepodařilo odeslat, zkuste to prosím později. Děkujeme za pochopení